Zelfs wanneer de verwarming hoog staat is het bij ons koud, was tot voor kort een veelgehoorde klacht van de bewoners van het appartementencomplex gelegen aan de Onderduikersstraat in Groningen. Eén van de stappen die men kan zetten om deze klacht te bestrijden is het na-isoleren van spouwmuren. Zo wordt het wooncomformt op eenvoudige wijze vergroot en de stookkosten verlaagd. Daarbij levert men een bijdrage aan een schonere wereld met minder CO2 uitstoot.
De gevels van dit appartementencomplex zijn door ons geïsoleerd en wel met HR++ EPS parels welke in de spouw geblazen zijn.
Samen met een aantal nog te treffen energiebesparende maatregelen is dit appartementencomplex helemaal klaar voor een duurzame toekomst.